KOMENDY NA KOSY CS2

Komendy na kosy CS2 pozwalają na respienie wszystkich dostępnych noży w Counter Strike 2. Dzięki specjalnym komendom jesteśmy w stanie sprawdzić dowolny nóż z wersji Vanilla.

Na poniższej liście komend CS2 na noże znajdziesz komendę na dodanie noża Karambit, M9 Bayonet, Butterfly czyli nóż motylkowy jak i kosę znaną z CS 1.6 i nie tylko. Do użycia poniższych komend ważne jest wcześniejsze włącznie sv_cheats 1. Poniżej znajdziesz instrukcje jak korzystać z komend na noże w CS2.

Jak korzystać z komend na noże?

Przede wszystkim na samym początku musimy włączyć konsolę i aktywować w niej sv_cheats jak i możliwość wyrzucania noży. Skopiuj poniższe komendy i wklej je do konsoli.

mp_drop_knife_enable 1;
sv_cheats 1;

Powyższe komendy są niezbędne do respienia noży CS2. Dzięki nim umożliwimy wyrzucanie noży jak i użycie komend na ich respienie, gdyż wymagają one aktywowania sv_cheats na serwerze.

Po wpisaniu komendy na aktywacje cheatów jak i włączenia możliwości wyrzucania noży wyrzuć aktualnie trzymaną kosę namierz na nią swoim celownikiem. Namierzając na kosę leżącą na ziemi wpisz w konsoli komendę na wybrany przez Ciebie nóż. Gdy wpiszesz komendę na wybraną kose CS2 zostanie ona zamieniona na ziemi, po zmienieniu modela kosy będziesz mógł ją podnieść.

Jak zmienićnóż w CS2

    1. Wpisz w konsoli komendy: mp_drop_knife_enable 1;sv_cheats 1;
    2. Wyrzuć trzymaną kosę na ziemię
    3. Namierz celownikiem na kosę
    4. Użyj komendę na wybrany nóż

Komendy na wszystkie noże w CS2

Podstawowa komenda na kose CS2 to give weapon_knife – dzięki niej dostaniemy podstawowy nóż. Użyj poniższych komend, aby zrespić noże typu Karambit, M9 czy Bowie.

Czy jest komenda na kose ze skinem w CS2

Wielu graczy również chciałoby sprawdzić kosy CS2 wraz z różnymi skinami, niestety za pomocą komend CS2 nie jest to możliwe. Noże ze skinami możemy jednak sprawdzić na niektórych serwerach społeczności, które posiadają plugin umożliwiający wybór skinów za pomocą komendy !ws. Za pomocą takiej komendy jesteśmy w stanie ustawić sobie dowolną kosę wraz z dowolnym skinem jaki istnieje w Counter Strike. 

Komenda na kose - Podsumowanie

Każdy początkujący gracz CS2 chociaż raz marzył o posiadaniu dobrze wyglądającej i drogiej kosy. Jednakże przy obecnych cenach noży nie każdego stać na drogie skiny dlatego w tym artykule przedstawimy, jaka jest komenda na dodanie noży cs2 oraz jak jej prawidłowo używać. Należy pamiętać, że wszystkie otrzymane kosy są bez żadnego skina – w wersji vanilla. Komendy nie działają również na oficjalnych serwerach matchmakingowych. Można ich używać jedynie na serwerach lokalnych na botach.

komenda na kose cs2

Dzięki specjalnej komendzie, umożliwiającej wyrzucanie noży jak i komendom sv_cheats jesteśmy w stanie dodać dowolny nóż w CS:GO w wersji vanilla. Niestety nie ma możliwości zrobienia prostych bindów czy też aliasów, które umożliwiałyby skrócenie komend na kosy, dlatego też musimy wpisywać całe komendy w konsoli.