KOMENDY NA KOSY CS:GO

Komendy na kosy CS:GO pozwalają na respienie wszystkich dostępnych noży w CS GO. Dzięki specjalnym komendom jesteśmy w stanie sprawdzić dowolny nóż z wersji Vanilla.

Na poniższej liście komend CS:GO na noże znajdziesz komendę na dodanie noża Karambit, M9 Bayonet, Butterfly czyli nóż motylkowy jak i kosę znaną z CS 1.6 i nie tylko. Do użycia poniższych komend ważne jest wcześniejsze włącznie sv_cheats 1. Poniżej znajdziesz instrukcje jak korzystać z komend na noże w CS:GO.

Jak korzystać z komend na noże?

Przede wszystkim na samym początku musimy włączyć konsolę i aktywować w niej sv_cheats jak i możliwość wyrzucania noży. Skopiuj poniższe komendy i wklej je do konsoli.

mp_drop_knife_enable 1;
sv_cheats 1;

Powyższe komendy są niezbędne do respienia noży CS:GO. Dzięki nim umożliwimy wyrzucanie noży jak i użycie komend na ich respienie, gdyż wymagają one aktywowania sv_cheats na serwerze.

Po wpisaniu komendy na aktywacje cheatów jak i włączenia możliwości wyrzucania noży wyrzuć aktualnie trzymaną kosę i wpisz w konsoli komendę na wybrany przez Ciebie nóż. Gdy wpiszesz komendę na wybraną kose CSGO zostanie ona wyrzucona na ziemię, a dzięki wcześniejszemu wyrzuceniu noża będziemy w stanie podnieść zrespiony przez nas nóż.

Komendy na wszystkie noże w CS:GO

Podstawowa komenda na kose CS:GO to give weapon_knife – dzięki niej dostaniemy podstawowy nóż. Użyj poniższych komend, aby zrespić noże typu Karambit, M9 czy Bowie.

Czy jest komenda na kose ze skinem w CS:GO?

Wielu graczy również chciałoby sprawdzić kosy CS:GO wraz z różnymi skinami, niestety za pomocą komend CS:GO nie jest to możliwe. Noże ze skinami możemy jednak sprawdzić na niektórych serwerach społeczności, które posiadają plugin umożliwiający wybór skinów za pomocą komendy !ws. Za pomocą takiej komendy jesteśmy w stanie ustawić sobie dowolną kosę wraz z dowolnym skinem jaki istnieje w CS:GO. Na serwerze lokalnym z botami wymagałoby to jednak wgrania sourcemod wraz z pluginem Weapon & Knives.

Komenda na kose - Podsumowanie

Każdy początkujący gracz Counter-Strike’a chociaż raz marzył o posiadaniu dobrze wyglądającej i drogiej kosy. Jednakże nie każdego stać na drogie skiny dlatego w tym artykule przedstawimy, jaka jest komenda na dodanie noży csgo oraz jak jej prawidłowo używać. Należy pamiętać, że wszystkie otrzymane kosy są bez żadnego skina – w wersji vanilla. Komendy nie działają również na oficjalnych serwerach matchmakingowych. Można ich używać jedynie na serwerach lokalnych na botach.

komenda na kose csgo

Dzięki specjalnej komendzie, umożliwiającej wyrzucanie noży jak i komendom sv_cheats jesteśmy w stanie dodać dowolny nóż w CS:GO w wersji vanilla. Niestety nie ma możliwości zrobienia prostych bindów czy też aliasów, które umożliwiałyby skrócenie komend na kosy, dlatego też musimy wpisywać całe komendy w konsoli.