Poznaj komendę na WH w CS:GO, dzięki której poćwiczysz skany z botami, lub pobawisz się ze znajomymi. Komenda CS:GO przedstawiona w tym wpisie jest w pełni legalna i dostępna z poziomu konsoli gry. Wystarczy aktywacja dwóch komend, aby włączyć WH na botach lub w grze ze znajomymi.

Legalny wallhack CS GO

Wallhack umożliwia widzenie przeciwników przez ściany, może posłużyć jako alternatywa wbudowanego w grę xray. WH jest często stosowane podczas treningów, gier ze znajomymi lub podczas przeglądania dem na Overwatchu. Przedstawiona komenda pozwoli całkowicie legalnie korzystać z wallhacka na serwerze lokalnym bez narażania się na ban VAC.

komenda na wh

Jaka jest komenda na WH w CS GO?

Komenda na WH w CS GO to r_drawothermodels 2. Aktywując ją włączymy wallhack, który będzie nam pokazywał przeciwników przez ściany. Warto również pamiętać o komendzie sv_cheats 1, która jest wymagana do włączenia wh na botach poprzez poniższą komendę.

r_drawothermodels 2

Żeby wyłączyć WH wpisz powyższe polecenie w konsoli CS:GO zamieniając wartość 2 na 1.

Bind na WH

Przedstawiona komenda na WH może zostać również włączana i wyłączana za pomocą danego klawisza na klawiaturze czy myszce używając specjalnego binda na WH. Dzięki niemu szybko włączymy lub wyłączymy WH w CS:GO.

bind "klawisz" "toggle r_drawothermodels 1 2"

Jeśli chcesz wyłączyć całkowicie cheaty w CS:GO wystarczy, że w konsoli wpiszesz komendę sv_cheats 0.

Do czego można użyć komendę na WH?

Komendę na WH możesz wykorzystać przede wszystkim do treningu a dokładniej do ćwiczenia skanów na różnych mapach CS:GO. Możesz zrespić boty, wyłączyć ich poruszanie się, ustawić je w wybranych miejscach i ćwiczyć na nich przeróżne skany.

Oprócz treningu warto również wykorzystać komendę podczas oglądania dema gotv, przykładowo robiąc Overwatch. Użycie tej komendy w nadzorze może pomóc w ocenie werdyktu.

Czy za użycie komendy na WH można dostać VAC?

Przedstawiony sposób na wallhacka jest całkowicie legalny. Służy on jedynie do celów treningowych lub rozrywkowych. Nie można dostać za niego VAC bana. Wykorzystuje on komendę zaimplementowaną w grze przez twórców. Można go użyć jedynie na własnym serwerze, np. lokalnie z botami.

Komenda na legalny aimbot

Sprawdź również nasz poradnik na legalnego aimbota, który aktywujesz na swoim serwerze z botami lub znajomymi.

Leave A Reply